En Iyi Filmler


En iyi filmler
The Intouchables - Can Dostum filmi izle(2011)
yaşadığı kazadan sonra felç olan fakir aristokrat Philippe, hapishanenden çıkmış Driss’i bakıcısı olarak işe alır. Herkes Driss’in bu iş için doğru olmayacağını düşünürken, en iyi filmler Philippe O’na inanır ve bir şans verir. Dünya dursa yan yana gelmeyecek olan bu iki karşıt dünya görüşünün çarpışmasının ve zamanla çılgın bir dostluğa dönüşmesinin, insanı derinden etkileyen hikâyesi.

Life of Pi, Pi'nin Yaşamı(2012)
İzleyiciye çok farklı 1 deneyim yaratacak olan LIFE OF PI, bizleri genç 1 çocuğun inanılmaz macerasına sürüklüyor – heyecan verici, spiritüel, keyifli, tüyler ürpertici, espirili ve aynı zamanda trajik bir hikaye. Pi Patel’in Hindistan’daki egzotik bir hayvanat bahçesinden Pasifik’e uzanan yolculuğunda yaşadığı gemi kazası sonucu bir sandalda bir sırtlan, kırık bacaklı 1 zebra, 1 orangutan ve üç yüz kiloluk 1 Bengal kaplanı ile yasamta kalan tek insan olarak yaşadığı akıl almaz hikayesini sunuyor. Pi, uçsuz bucaksız okyanusta bir sandalda başbaşa kalan bu enteresan dörtlünün arasında hayatta kalma savaşı verirken, zekası sonucu besin zincirine kurban gitmemeyi başarır ve sonunda Kaplan Richar Parker ile başbaşa kalır. Pi hayatta kalmak için bu devasa kaplana büyük bir anlayışla yanaşmak zorundadır ve inanılmaz masalları böylece devam eder.

A Beautiful Mind - Akıl Oyunları(2001)
John Forbes Nash Jr., genç yaşında geliştirdiği kuramlarla matematik dünyasının bir numaralı ismi haline gelir. fakat kısa süre içerisinde bencilliği ve kendine olan aşırı güveni sonucunda oluşan kişisel problemleri ile baş edemez duruma düşer. Dahilik ile delilik arasındaki ince çizgide, delilik tarafına doğru sürüklenir.

Se7en - Yedi(1995)
Cinayet masasından iki dedektif bir seri katilin peşine düşer. Bu katil, cinayetleri dünyayı yedi ölümcül günahtan temizlemek için işlemektedir. Bu günahları işleyenlerden 1 liste yapan katil, kendini tanrının görevlisi sayar ve kurbanlarını acımasızca öldürür.


Pride & Prejudice - Aşk ve Gurur(2005)
8.yüzyıl sonlarında, sınıf bilincinin hakim olduğu İngiltere'de beş kız kardeş olan Bennet'lar - Elizabeth veya Lizzie, Jane, Lydia, Mary ve Kitty, annelerinin iyi 1 koca bulup geleceklerini güvence altına alma hayalleriyle büyütülmüşlerdir. ama, neşeli ve zeki 1 mizaca sahip olan Elizabeth, kendisine düşkün olan babasının da desteğiyle yasamını daha farklı ve dolu dolu yaşamak için çabalamaktadır.

The Pursuit of Happyness - Umudunu Kaybetme(2007)
The Pursuit of Happyness/Umudunu Kaybetme’de, Chris Gardner (Will Smith) iki yakasını 1 araya getirmeye çalışan 1 aile babasıdır. Ailesini ayakta tutmak için cesurca çabalamasına rağmen, beş yaşındaki oğlu Christopher’ın (Jaden Christopher Syre Smith) annesi (Thandie Newton) maddi zorlukların yarattığı sürekli baskı altında direncini kaybetmek üzeredir. Artık dayanamayacağını anlayınca, istemeye istemeye evi terk eder... Artık bekar bir baba olan Chris, yılmadan, bildiği tüm satış becerilerini kullanarak daha iyi kazandıran 1 işin peşine düşer. Prestijli bir borsa şirketinde stajyerlik bulur ve ücret almasa da programın sonunda iş ve parlak bir gelecek elde edeceğini umarak kabul eder. Parasal güvencesi olmayan Chris ve oğlu, kısa süre sonra oturdukları daireden çıkartılırlar ve düşkünler evi, otobüs durağı, tuvalet; geceyi geçirmek için bulabildikleri her yerde kalırlar. Çektiği sıkıntılara rağmen, Chris, babalık görevini sevgi ve özenle yerine getirmeye devam eder ve oğlunun kendisine karşı duyduğu sevgi ve güveni, karşısına çıkan engelleri aşmak için kullanır.

The Butterfly Effect - Kelebek Etkisi(2004)
Çocukluğundan gelen korkunç hatıralarıyla mücadele etmek zorunda kalan genç 1 adam zaman içinde geçmişe yolculuk yapabildiğini ve olayları değiştirebildiğini keşfeder. Ne var ki more info her değişiklik hem kendi hayatını hemde çevresindeki insanların hayatını büyük ölçüde etkilemektedir. Üstelik de çoğu zaman beklenenin tam aksine!

Film izle Aynı Seride Bulunan Filmler

Kelebek Etkisi (2004)

Kelebek Etkisi 2(2006)

Kelebek Etkisi 3(2009)

Green Street Hooligans - Yeşil Sokak Holiganları(2005)
'Sarhoş olmak ve dövüşmek. yasamta başka yapacak ne varki ' Son derece fakir oda arkadaşını koruyabilmek adına bir suçu üzerine alan ve Amerika'nın en iyi üniversitesinden Harvard'dan atılan Matt, İngiltere'de yaşayan ablasının yanına gider. Londra'da tanışacağı yeni arkadaşları, West Ham United'ın ünlü taraftar grubu GSE'nin önde gelen üyeleridir ve onun gazetecilik okuduğunu bilmemektedirler. Başta eniştesinin kardeşi Pete olmak üzere bu arkadaşlarının futbol tutkusunun diğer sırrı ise holiganlık ve İngiltere çapında ün salmaktır. Çok geçmeden Matt de aynı tutkuları paylaşır ve geçmişin acıları Matt'in holiganlık zamanlarında tekrar ortaya çıkacaktır.

film izle İle Aynı Seride Bulunan Filmler

Yeşil Sokak Holiganları (2005)

Yeşil Sokak Holiganları 2(2009)The man from earth holocene (2017)2017 yılı son baharında vizyona gireceği söylentileri dolaşıyor. Bu söylentiler birinci ağızdan çıkan söylemler aslında. ilk filmin ardından 10 yıl zaman geçmiş olması John Oldman'in rutin alışkanlığı olan 10 yılda bir yer değiştirme alışkanlığına denk geliyor. The man from earth'ün tek mekanda çekilmişti holocene ise farklı bir film olacak. Dünyalı izleUp - Yukarı Bak(2009)
yasamı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp Güney Amerika'nın vahşi doğasına doğru yolculuğa çıkan 78 yaşındaki baloncu Carl Fredricksen'ın hikayesinin anlatıldığı yeni 1 komedi. Ancak Carl, yolculuğa başladıktan sonra en büyük kabusunu da yanında götürmekte olduğunu fark eder: fazlasıyla iyimser, doğa kaşifi 8 yaşındaki Russel'ı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *